Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Zawieszki srebrne / Srebrne przywieszki do łańcuszków i bransoletek.

Własnoręcznie wykonana biżuteria to fantastyczny sposób na oryginalne i niepowtarzalne ozdoby, zwłaszcza, jeśli posiadają zawieszki srebrne. Zamawiając w naszym sklepie półfabrykaty do wyrobu biżuterii w tym srebrne zawieszki, możesz wreszcie stworzyć taką biżuterię, o jakiej marzyłaś. Wybierając koraliki szklane z naszej kolekcji stworzysz ciekawe bransoletki i wisiorki, a także niepowtarzalne przywieszki do kolczyków.

--- czytaj więcej ---

Zawieszki srebrne

Oferowane przywieszki ze srebra, pomogą nadać biżuterii wyjątkowych cech. Świetnie nadają się do bransoletek, a także jako zwieńczenie kolczyków. Przywieszki bardzo dobrze sprawdzą się jako zakończenie wisiorka albo dodatkowa ozdoba przeplatająca koraliki. Wykonane ze świetnej jakości srebra próby 925, będą długo cieszyły oko ekskluzywnym i wyrazistym wyglądem. Srebro, jako jeden z metali szlachetnych, w niewielkim stopniu reaguje z innymi pierwiastkami, dlatego nie ulega korozji, a także nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Szeroki wachlarz oferowanych przez nasz sklep przywieszek ze srebra pozwala dopasować jej kształt i rozmiar do swoich potrzeb. Posiadamy przywieszki przedstawiające motywy roślinne, takie jak drobne kwiaty, koniczynki, czy listki. Sporą część asortymentu przeznaczyliśmy dla przywieszek w kształcie figurek postaci. Mogą to być na przykład aniołki, elfy, czy amor, ale także figurki zwierząt, jak koty, ptaki, a nawet motyle i pszczoły. Znajdą się także elementy nawiązujące do motywów religijnych oraz wiele innych kształtów i figurek pozwalających wyrazić swoją osobowość poprzez biżuterię handmade.

Charms zawieszki srebrne

Prezentowane zawieszki ze srebra wyposażone są w specjalne oczka, pozwalające na zamocowanie ozdoby w różnych rodzajach biżuterii. Niektóre elementy nadają się doskonale zarówno jako ozdoba do bransoletki z koralików, jak i wisiorków na szyję. Część przywieszek występuje parami, co sugeruje zastosowanie ich przy tworzeniu kolczyków, ale możliwości wykorzystania tych motywów w innego rodzaju ozdobach, ograniczona jest tylko wyobraźnią twórcy. Jeśli po jakimś czasie użytkowania danej przywieszki znudzimy się nią, można bez problemu wykorzystać ten motyw do wzbogacenia innej kompozycji z półproduktów do biżuterii.