Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Zapięcia do wklejania / końcówka do wklejania do bransoletek i naszyjników / Półfabrykaty do biżuterii

Łapaczki, zaciski, końcówki  i zapięcia do bransoletek w kolorze srebrnym, to półfabrykaty do biżuterii, z pomocą których zrobisz wymarzoną bransoletę. Są tym elementem, który łączy nawleczone koraliki z mechanizmem zapięcia. Potrzeba ci jeszcze linki jubilerskiej lub drutu do nawlekania koralików.

Z naszą pomocą możesz uwolnić swoją kreatywność i tworzyć niepowtarzalne wersje bransoletek. Zgromadź ulubione koraliki, przygotuj srebrne ogniwka i zastanów się jakie zapięcia będą najodpowiedniejsze. Elementem modnej bransolety, mogą być także łańcuszki różnej długości. Możliwości są praktycznie nieograniczone. W naszym sklepie dostępne są wszelkie półfabrykaty do wyrobu biżuterii, jak też narzędzia jubilerskie potrzebne do stworzenia z nich małych dzieł sztuki. Zawsze pociągła cię biżuteria? Zrób ją samodzielnie. Zobacz jakie to proste!

--- czytaj więcej ---

Zapięcia do bransoletek

Oferujemy różnego rodzaju zapięcia do bransoletek, zapięcia do naszyjników wykonane z metalu, w różnych kształtach i wielkościach. Są to idealne produkty do robienia biżuterii handmade.

Zapięcie do wklejania

Większość z przedstawionych zapięć wykorzystuje się przy tworzeniu bransoletek, wystarczy użyć kleju, dodać ogniwka czy karabińczyk i to wszystko połączyć z koralikami by otrzymać wymarzoną bransoletkę. Zapięcia do bransoletek idealnie komponują się z kamieniami półszlachetnymi i koralikami szklanymi