Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Woreczki lniane

Woreczki lniane do biżuterii to wykonane z naturalnego włókna opakowania na biżuterię. Ten typ woreczków będzie ładnie współgrał z biżuterią zrobioną własnoręcznie, a także srebrną lub drewnianą. Choć wyglądają na niezwykle proste, w tej prostocie tkwi niewątpliwy urok woreczków lnianych. Takie rustykalne opakowanie można wykorzystać nie tylko do przechowywania gotowej biżuterii, ale również półfabrykaty jubilerskie, koraliki, czy inne drobne elementy. Woreczek to też idealne miejsce na przechowywanie biżuterii w szufladzie lub pudełko, szczególnie drobnych zawieszek do łańcuszków czy kolczyków.

--- czytaj więcej ---
woreczki lniane

Mały lniany woreczek

Woreczki lniane do biżuterii, lawendy są do wyboru w różnych rozmiarach i kolorach. W zależności od tego jaka jest okazja można dobrać właściwe opakowanie, tak aby podkreśliło urodę znajdującego się w nim prezentu, np. kolczyków lub bransoletki. Aby woreczek wyglądał jeszcze ładniej można dodać do niego suszone kwiaty, szczególnie te polne, co podkreśli ich rustykalny urok. Woreczki lniane są idealnym miejscem na biżuteryjne skarby.