Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Jedwabne sznurki, żyłki, nici, wstążki

Sznurki, żyłki, nici, wstążki – te z pozoru skromne półfabrykaty do biżuterii,  przy odrobinie fantazji mogą przekształcić się w nieziemsko eleganckie i unikatowe ozdoby. Kupuj je w najniższych cenach. 

--- czytaj więcej ---

Sznury, sznurki, nici do wyrobu biżuterii

Używając swojej kreatywności, z pewnością stworzysz niezwykłą biżuterię, która nie uczula i pasuje do każdej okazji. Jedwabne sznurki świetnie sprawdzą się jako półprodukty do biżuterii handmade, np. jako baza do naszyjnika bądź bransoletki. Żyłki i nici, najczęściej używamy do produkcji naszyjników i bransoletek dodając do nich np. koraliki szklane, półfabrykaty z kamienia lub też drewna. Swietnym dodatkiem są też kawałki  filcu.  Wstążki również są elementem, z którego można wyczarować coś unikalnego i zachwycającego. Wstążki jedwabne sznurki możemy również wykorzystać jako ozdoby do ubrań, torebek, butów oraz pasków. Zastosowanie tych elementów, to kwestia naszej wyobraźni i kreatywności. Wszystkie te półfabrykaty można nabyć w różnych długościach, rozmiarach oraz średnicach, co daje naprawdę szerokie pole do popisu wszystkim maniakom biżuterii handmade