Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Bazy do naszyjników

Naszyjnik to nie tylko koraliki i zawieszki. Naszyjnik składa się przeważnie z korali, ale to nie wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć wyjątkową i rzucającą się w oczy biżuterię. Każdą biżuterię można zaczarować i sprawić, że będzie wyglądała jeszcze ciekawiej. Wystarczy zaopatrzyć się w bazy do naszyjników, które występują w kilku interesujących formach. Dzięki wykorzystaniu ich potencjału w tworzeniu naszyjnika, można wykreować prawdziwe małe dzieła sztuki, w których nie tylko koraliki czy zawieszka, ale także sama baza naszyjnika, jest równorzędną ozdobą. Może też zdarzyć się tak, że to baza podyktuje sposób projektowania naszyjnika. Dzięki takim bazom można wykreować naprawdę niepowtarzalne wzory, które będą pasowały do niejednej stylizacji. Wszystkie naszyjniki stworzone w oparciu o bazy, będą atrakcyjnym dodatkiem lub ciekawym prezentem np. dla przyjaciółki. Każdy naszyjnik wykreowany w oparciu o konkretną bazę to możliwość maksymalnego spersonalizowania przedmiotu lub dopasowania go np. do dominującego w szafie koloru ubrań lub indywidualnych upodobań.

--- czytaj więcej ---

Fantazyjne rzemyki i minimalistyczne linki

Kategoria, w której mieszczą się bazy do naszyjników oferuje minimalistyczne linki jubilerskie. Są to sztywne cienkie obręcze w różnych kolorach, na których można umieścić np. pojedynczą zawieszkę. W taki sposób powstanie biżuteria, która sprawdzi się np. w stylizacji do pracy lub skomponuje się z jednolitym strojem. Na linkę jubilerską można także nałożyć grupę np. różnokolorowych koralików szklanych i ułożyć je tak, by przypominały rafę koralową. Baza do naszyjnika w postaci rzemyka plecionego lub gładkiego będzie dobrze współgrać z pojedynczą, np. okrągłą, zawieszką. Rzemyk, jako naturalny materiał, będzie pasował do stylizacji ze skórzaną kurtką w roli głównej.

Bazy do naszyjników: aksamit i wstążki

Aksamitne bazy to doskonałe pole do popisu dla wyobraźni i umiejętności manualnych. Kilka aksamitnych sznurków można bardzo łatwo ze sobą połączyć. Skrócone i dopasowane długością do obwodu nadgarstka, ozdobione zawieszkami charms i koralikami, stworzą wyjątkową bransoletkę. Aksamitna czarna baza z np. zawieszką, to świetny pomysł na dopełnienie stroju utrzymanego w biało-czarnej tonacji. Baza do naszyjnika w postaci sznurka połączonego z tasiemką to ozdoba sama w sobie, ale można ją uzupełnić zaskakującym koralikiem w formie kotka lub pojedynczymi, umieszczonymi w pewnej odległości od siebie, koralikami. Połączenie sznurka i wstążki sprawi, że stworzona biżuteria będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie, nietuzinkowo i "z rozmachem". Lakierowane sznurki jubilerskie w różnych kolorach to podstawa interesującego naszyjnika. W przypadku tej bazy żadne zasady nie obowiązują. Można w dowolny sposób dobierać i łączyć koraliki i zawieszki. Taki sznurek to materiał podstawowy, idealny do ćwiczeń i wprawiania się w tworzeniu biżuterii.