Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Szklane koraliki powlekane

Szklane koraliki powlekane są bardzo popularnym elementem ozdobnym stosowanym do tworzenia biżuterii własnoręcznie.  Materiały używane do powlekania koralików pozwalają na nieskończoną liczbę eksperymentów.

W naszej ofercie znajdziesz koraliki powlekane galactic zwykłe i przezroczyste, a także koraliki kosmiczne. Wszystkie te elementy są przykładem interesującego połączenia różnych barw i odcieni tych samych kolorów. 

Dużą popularnością cieszą się także koraliki gumowane, o całkowicie innej fakturze niż większość koralików dostępnych w naszym sklepie. Świetnie sprawdzą się do stworzenia oryginalnej bransoletki lub połączenia z koralikami z innego materiału na zasadzie kontrastu.

Koraliki powlekane malowane nici stanowią fantazyjne połączenie dwóch kolorów m.in. czerni i bieli, czerni i błękitu oraz brązu i bieli (cappuccino). Jest to doskonały wybór do stworzenia delikatnej i subtelnej biżuterii na co dzień.  

 

--- czytaj więcej ---
koraliki powlekane