Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Szklane koraliki drobne

Koraliki drobne najczęściej wykonywane są ze szkła. Ich niewielki rozmiar (2 mm – 4,5 mm) pozwala na stworzenie bardzo delikatnej i subtelnej biżuterii. Nawlekanie tak drobnych koralików szklanych wymaga sporo pracy, ale efekt może przejść najśmielsze oczekiwania. Najczęściej te drobne koraliki stosowane są do tworzenia bransoletek i beadingu, ale wykonuje się z nich także inne ozdoby m.in. techniką sutaszu.

W naszej ofercie znajdziesz koraliki we wszystkich odcieniach, o jakich możesz zamarzyć od białych i bursztynowych, przez soczyste odcienie czerwieni (bordo, koral, szklane papryczki) aż po klasyczną czerń. Dodatkowo możesz wybierać spośród wielu różnych efektów wizualnych takich jak matowość, efekt oszronienia, przezroczystość i srebrzystość. Koraliki są dostępne w dwóch kształtach: okrągłym i rurkowatym.

Koraliki drobne szklane to dobry wybór dla każdej miłośniczki tworzenia biżuterii handmade, która lubi delikatne ozdoby. Aby ułatwić sobie pracę, warto zainwestować również w nici i igły produkowane specjalnie z myślą o beadingu.