Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Szklane koraliki czeskie z dwoma otworami. Double hole.

Koraliki czeskie są znane na całym świecie z równych, regularnych form, wytrzymałości oraz szerokiego wyboru wielkości, kolorów i kształtów. Wiele pasjonatek biżuterii handmade uważa, że szklane koraliki z Czech niczym nie ustępują tym, wyprodukowanym przez sławne marki Miyuki i Toho z Japonii. Mają jednak znaczną przewagę, jaką jest niższa cena.

Koraliki czeskie double hole wyróżniają się spośród większości dostępnych na rynku szklanych koralików jeszcze jedną wyjątkową cechą. Mają dwie dziurki. Dzięki temu proces nawlekania jest znacznie prostszy. Koraliki double hole są więc polecane wszystkim osobom, które dopiero zaczynają zajmować się beadingiem.

W naszej ofercie znajdziesz koraliki double hole w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Sprzedajemy koraliki w nietypowym wzorze coco v i h, zaokrąglone piggy, a także elementy zorro w kształcie litery „Z” pozostawianej przez sławnego, amerykańskiego bohatera w czarnym płaszczu. Jeśli lubisz elementy błyszczące, wybierz koraliki silky block i silky dia. Sprawdzą się one doskonale jako elementy długich, bogato zdobionych kolczyków.

 

--- czytaj więcej ---
double hole