Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Szklane koraliki czeskie typu Pressed.

Koraliki czeskie wytłaczane pressed mają wiele zwolenniczek wśród naszych Klientek. Równe i regularne kształty oraz mnogość kolorów do wyboru zachęcają do eksperymentowania podczas tworzenia biżuterii handmade.

W tej grupie produktów znajduje się wyjątkowo szeroki wybór różnych kształtów. Do najpopularniejszych należą bicones pinch beads i round. Ze względu na prostotę tych form, stworzenie pięknych i niepowtarzalnych bransoletek, kolczyków i naszyjników z ich użyciem nie nastręcza większych trudności.

Nasze klientki chętnie wybierają także koraliki loops, nano, daggers i pythagoras. Te ostatnie, jak łatwo się domyślić, mają kształt trójkąta. Do zrobienia delikatnej, dziewczęcej biżuterii polecamy koraliki w kształcie kwiatków (flowers).

Wszystkie koraliki pressed z naszej oferty występują w wielu odcieniach: delikatnych pastelowych (takich jak candy light blue i candy pink), częściowo transparentnych (takich jak green transparent i grey transparent) i dwukolorowych (takich jak cream blue i green lemon).

 

--- czytaj więcej ---
Pressed