Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

SparkleRings™ przekładki jubilerskie rhinestone

Przekładki jubilerskie to elementy używane do tworzenia biżuterii, które pozwalają dodać więcej stylu i szyku każdej bransoletce lub naszyjnikowi. Niektóre z nich jak stopery, oprócz ozdabiania biżuterii, mają dodatkową funkcję, jaką jest zapobieganie przesuwaniu koralików na bransoletce.

Innym popularnym rodzajem przekładek jubilerskich są koraliki modułowe. Po połączeniu ich z gotową bazą pozwalają na stworzenie pięknej biżuterii niewielkim nakładem pracy. Gotowe bazy znajdziesz m.in. w naszym sklepie. Oferujemy gotowe bazy do bransoletek, kolczyków i naszyjników zrobione z metalu lub rzemienia.

Przekładki jubilerskie dostępne u nas są wykonane z różnych materiałów. Sprzedajemy przekładki akrylowe, kryształowe, metalowe, zrobione z kamieni ozdobnych. U nas znajdziesz również tak niebanalne produkty jak przekładki skórzane, z wypustkami, pawie oczka i kwiatowe. Sprzedajemy także charmsy, bardzo modne ostatnio gotowe zawieszki do bransoletek.

 

--- czytaj więcej ---
SparkleRings™ przekładki