Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Półfabrykaty do biżuterii w kolorze srebrnym

Półfabrykaty w kolorze srebrnym służące do wyrobu biżuterii stanowią doskonały kompromis pomiędzy ceną i jakością. Są mniej trwałe od elementów wykonanych z srebra lub posrebrzanych, ale nie różnią się od nich w dużym stopniu wyglądem. Mają jednak znacznie niższą cenę.

Jakie półfabrykaty w kolorze srebrnym znajdziesz w naszym sklepie? Oferujemy bigle do kolczyków, pierścionki do samodzielnego dekorowania, ogniwka, krawatki, zapięcia magnetyczne, zawieszki, łańcuszki i wiele innych elementów w srebrnym kolorze. Proponujemy również elementy zrobione bez dodatku niklu (nickel free), dla osób uczulonych na ten pierwiastek.

Jeśli lubisz często zmieniać biżuterię to półfabrykaty w kolorze srebrnym będą dla Ciebie dobry pomysłem. Są tanie, dlatego już za niewielką kwotę stworzysz z nich wiele ciekawych prac handmade. U nas zrobisz zarówno zakupy detaliczne, a jeżeli potrzebujesz większe ilości możesz wybrać paczki hurtowe i kupować jeszcze taniej.

--- czytaj więcej ---