Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Szpilki do wyrobu biżuterii / szpilki jubilerskie

Szpilki do biżuterii w kolorze srebrnym to półfabrykat do robienia kolczyków. Do wykonania kompletu potrzebna jest para. Żeby samodzielnie zrobić sobie kolczyki, trzeba dodatkowo wybrać bigle w tym samym kolorze i ulubione koraliki. Szpilka na końcu może posiadać kulkę lub płaskie, talerzykowate zakończenie. To ma szpilkę nawleka się koraliki w dowolnym porządku. Na końcu szpilki, za pomocą okrągłych szczypiec "bocianów" robi się oczko. Tak wykończoną szpilkę z koralikami łączy się z biglem za pomocą ogniwka.

Bigle są dostępne w różnych kształtach. Mogą mieć zapięcia albo być w formie otwartej z silikonowymi, blokującymi  barankami. W innej wersji obok zwisającej luźno szpilki, można umieścić łańcuszki podobnej długości. Na ich końcach łańcuszków pięknie prezentują się kolorowe koraliki. W naszym sklepie cały czas są dostępne wszystkie półfabrykaty do wyrobu biżuterii, którą można wykonać samodzielnie.

--- czytaj więcej ---

Szpilki jubilerskie

To podstawowy półprodukt wykorzystywany do tworzenia biżuterii, w szczególności kolczyków, czy naszyjników. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju szpilki krótsze, czy dłuższe, a także z szpilki z oczkiem, czy szpilki gwoździe z łebkiem. Jeśli nie wiesz jak je użyć zapraszamy do naszego kursu biżuterii.