Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki modułowe - koraliki typu Pandora

Koraliki modułowe to wyjątkowo efektowny element biżuterii, który króluje wśród jubilerskiego asortymentu nieprzerwanie od wielu sezonów. Praktyczna forma projektu koralików pozwala na dość swobodne kompozycje na bransoletkach, kolczykach i naszyjnikach. Różnorodność wzorów i kolorów na niewielkich modułach idealnie sprawdza się w każdej sytuacji, dając tym samym nieograniczone pole do kreowania swojej własnej, autorskiej biżuterii. Szczególnie popularne i modne są bransoletki modułowe, które nawet najprostszej stylizacji dodają kunsztu i nieszablonowego wykończenia. Bransoletki z koralików typu Pandora stały się ikoną w świecie praktycznej biżuterii, a to powoduje, że pragnie je mieć każda modna i stylowa kobieta, ceniąca sobie inspirujące detale. W naszej ofercie znaleść można różnorodne koraliki modułowe, jak na przykład koraliki w typie shamballa, oraz modułowe charmsy

--- czytaj więcej ---
przekładki jubilerskie

Koraliki typu Pandora - wielość zastosowań

Bransoletka w najpopularniejszym w ostatnim czasie fasonie to bezapelacyjnie ta, która posiada koraliki typu Pandora. Niewielkie, połyskujące moduły prezentowane są w różnych kompozycjach na srebrnym, złotym lub skórzanym, gładkim rdzeniu. Dzięki możliwości dowolnej kombinacji poszczególnych części bransolety, jej design można zmienić diametralnie w zaledwie kilka sekund. Z tego powodu bransoletki z koralików typu Pandora są świetnym pomysłem na prezent dla kobiety w każdym wieku - ozdabiając bransoletki modułowe kolorowymi koralikami stworzy się propozycję idealną dla małej dziewczynki. Biznesowa stylizacja zaprezentuje się nieszablonowo, jeśli na srebrnym, bądź złotym wężu bransoletki pojawią się subtelne elementy w dyskretnych barwach. Nieco odważniejszą opcją jest zawieszenie na bransolecie dużej ilości modułów, lecz tylko jeden koralik będzie wyglądał równie efektownie, choć zdecydowanie subtelniej.

Co wyróżnia koraliki modułowe?

Koraliki modułowe wykonywane są ze szkła oraz materiałów syntetycznych, łączy je jednak charakterystyczny, symetrycznie umieszczony otwór okolony srebrną powłoką. Dzięki uniwersalnej wielkości tunelu z powodzeniem koralik można zawiesić na naszyjniku. Delikatną ozdobę łatwo jest wówczas dopasować do bransolety, na której nawleczone są koraliki typu Pandora w tym samym stylu. Moduły stanowią znakomitą bazę do tworzenia autorskiej biżuterii i projektowania swoich własnych zestawów wzorów i kolorów, w oparciu o popularny trend Pandory. W asortymencie dostępne są koraliki z wypustkami, gładkie, posrebrzane, albo wzorzyste. Nieszablonowe propozycje modułów to między innymi te zrobione z kamieni półszlachetnych, albo z naturalnych kryształów. Ekskluzywna wersja bransoletki zatem jest na wyciągnięcie ręki po właściwy koralik. By biżuteria miała mniej oficjalny charakter warto sięgnąć po koraliki z kolorowego, albo bezbarwnego akrylu i cieszyć się swoją oryginalną i wyjątkową biżuterią zawsze i wszędzie.