Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

półfabrykaty do biżuterii / w kolorze srebrnym / krawatki i przekładki

Krawatki i przekładki to półfabrykaty upiększające biżuterię złożoną z koralików czy zawieszek. Krawatki przydadzą się do wykonania naszyjnika czy bransoletki, ponieważ służą do mocowania zawieszek (np. kamieni półszlachetnych ) na łańcuszku, sznurku, wstążce czy rzemyku. Wyglądają profesjonalnie i estetycznie, pozwalają na solidne podwieszenie półfabrykatów. Występują w różnych wzorach i kształtach.

Przekładki będą niezbędne do tworzenia urozmaiconej biżuterii w każdym stylu: przeznaczonej do noszenia na co dzień i tej na specjalne okazje. Będą pasowały do różnych koralików: wykonanych ze szkła, plastiku czy porcelany, a także koralików naturalnych. Dodadzą oryginalności wielu ozdobom handmade. Można znaleźć przekładki ażurowe, zdobione. Przekładki są niezbędne nie tylko przy wytwarzaniu bransoletek, ale także wiszących kolczyków. 

--- czytaj więcej ---

Krawatki do zawieszek

Nasze krawatki idealnie nadają się do zawieszek Swarovskiego, dzięki nim bardzo łatwo zrobisz kolczyk czy naszyjnik. Efekt końcowy będzie piękny i oszałamiający. 

Przekładki ozdobne do koralików

Jeśli masz koralik albo kamień w kształcie kuli, przekładka metalowa pomoże Ci podkreślić jego kolor, wielkość i wyróżnić na tle Twojej biżuterii.