Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Karabińczyk, federing - zapięcia do biżuterii w kolorze srebrnym

Karabińczyki i zapięcia to półfabrykat do biżuterii niezbędne dla każdego amatora wytwarzania własnych łańcuszków i bransoletek. Są dosłownym i przenośnym zwieńczeniem dzieła. Możemy wybrać spośród wielu różnych rodzajów zapięć. Klasyczne karabińczyki w kształcie łezki czy okrągłe federingi świetnie komponują się z każdym naszyjnikiem, także takim stworzonym z łańcuszka. Do bransoletek idealnie nadają się też efektowne zapięcia w formie ramki czy koła. Oprócz klasycznych możemy wybrać półfabrykaty zdobione albo z różnymi motywami, np. kwiatów lub serca, które z pewnością dodadzą uroku niejednej bransoletce. Do delikatnych ozdób, które składają się z koralików, dobrze będą pasowały także nierzucające się w oczy zapięcia skręcane. Szeroki wybór sprawi, że dobierzesz zapięcie do każdej biżuterii handmade.

--- czytaj więcej ---

Federing, karabińczyk

To podstawowe półprodukty przy robieniu biżuterii. Wykorzystujemy je do tworzenia zapięć bransoletek, czy też naszyjników. Świetnie komponują się z kamieniami półszlachetnymi, czy koralikami szklanymi