Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Półfabrykaty jubilerskie - półfabrykaty do tworzenia biżuterii

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii to drobne akcesoria jubilerskie bez których tworzenie biżuterii jest niemożliwe. Nawet najpiękniejsze koraliki nie wystarczą. By je połączyć w piękne kolczyki, bransoletki czy naszyjniki potrzebujesz takie elementy jak bigle, karabińczyki, ogniwka, szpilki, kuleczki zaciskowe czy druciki. U nas znajdziesz je wszystkie :)

Co należy wziąć pod uwagę wybierając akcesoria do biżuterii? Przede wszystkim należy sprawdzić czy ich rozmiar pasuje do rozmiaru innych elementów, których planujemy użyć, np. koralików. Jeśli chcemy zrobić biżuterię z kryształków Swarovski, najlepiej wybrać półfabrykaty przeznaczone specjalnie dla te marki. Mamy wtedy pewność, że będą do siebie pasować. Ważny jest również materiał z którego wykonano półfabrykaty do biżuterii. U nas znajdziesz zarówno elementy ze srebra 925 jak również stal chirurgiczną, a także produkty półfabrykaty posrebrzane czy pozłacane.

--- czytaj więcej ---
półfabrykaty do biżuterii

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii - niezbędnik projektanta

Aby tworzyć wyjątkową biżuterię, oprócz pomysłów i materiałów niezbędnych do pracy, trzeba zaopatrzyć się także w półfabrykaty jubilerskie. Bez nich trudno marzyć o trwałej biżuterii. Półfabrykaty to bardzo szeroka gama produktów wśród których znajdują się m.in. druty do nawlekania koralików, bilge i zapięcia, końcówki, karabińczyki, podwieszki i inne. Wszystkie te elementy wykonane są z trwałych materiałów. Poza tym, w zależności od tworzonej biżuterii, można dobrać sobie stosowne wykończenia i barwy, np. elementy w kolorze srebra lub złota albo antyczne (szczególnie przydatne, kiedy chce się stworzyć biżuterię stylizowaną na retro). Półfabrykaty ze srebra 925 pomogą wykreować biżuterię w modnej minimalistycznej estetyce. Przy pracy z półfabrykatami pomocne bywają narzędzia jubilerskie, które gorąco polecamy.