Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Półfabrykaty jubilerskie - półfabrykaty do tworzenia biżuterii

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii to drobne akcesoria jubilerskie bez których tworzenie biżuterii jest niemożliwe. By je połączyć w piękne kolczyki, bransoletki czy naszyjniki potrzebujesz takie elementy jak bigle, karabińczyki, ogniwka, szpilki, kuleczki zaciskowe czy druciki. U nas znajdziesz je wszystkie :)

--- czytaj więcej ---
półfabrykaty do biżuterii

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Aby tworzyć wyjątkową biżuterię, oprócz pomysłów i materiałów niezbędnych do pracy, trzeba zaopatrzyć się także w półfabrykaty jubilerskie. Bez nich trudno marzyć o trwałej biżuterii. Półfabrykaty to bardzo szeroka gama produktów wśród których znajdują się m.in. druty do nawlekania koralików, bilge i zapięcia, końcówki, karabińczyki, podwieszki i inne. U nas znajdziesz zarówno elementy ze srebra jak również stal chirurgiczną, a także produkty półfabrykaty posrebrzane czy pozłacane.

Akcesoria do tworzenia biżuterii diy

Wszystkie te elementy wykonane są z trwałych materiałów. Poza tym, w zależności od tworzonej biżuterii, można dobrać sobie stosowne wykończenia i barwy, np. elementy w kolorze srebra lub złota albo antyczne (szczególnie przydatne, kiedy chce się stworzyć biżuterię stylizowaną na retro).

Półfabrykaty jubilerskie do biżuterii handmade

Co należy wziąć pod uwagę wybierając akcesoria do biżuterii? Przede wszystkim należy sprawdzić czy ich rozmiar pasuje do rozmiaru innych elementów, których planujemy użyć, np. koralików Toho. Jeśli chcemy zrobić biżuterię z kryształków Swarovski, najlepiej wybrać półfabrykaty przeznaczone specjalnie dla te marki. Mamy wtedy pewność, że będą do siebie pasować. Ważny jest również materiał z którego wykonano półfabrykaty do biżuterii.