Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Bazy do koralików modułowych

Koraliki modułowe to prawdziwy biżuteryjny hit. Noszą je gwiazdy, celebrytki i zwykłe dziewczyny. Masywne i ozdobne koraliki, jakimi są właśnie koraliki modułowe, wymagają odpowiedniej bazy, które je utrzyma, a przy tym będzie wyglądała ciekawie i elegancko. Bransoletki modułowe składają się z odpowiedniego sznurka lub łańcuszka oraz koralików, które w zależności od rodzaju, można nawlekać na bazę bransoletki modułowej lub do niej doczepiać. W każdym przypadku powstaje biżuteria efektowna, pełna delikatnego czaru, którą można zakładać na każdą okazję. Bransoletki bardzo łatwo wykonać, a co więcej, w każdej chwili można je rozmontować i stworzyć zupełnie nowy model. Wykonywanie biżuterii modułowej to naprawdę świetna zabawa, która pozwoli przez chwilę poczuć się projektantem. Do wspólnej pracy można zaprosić przyjaciółki lub przedstawicielki starszego pokolenia. Biżuteria modułowa to także doskonały prezent, dla kobiety, która lubi rzeczy wyjątkowe, cechujące się niebanalnym wyglądem i niepowtarzalnym urokiem. Koraliki modułowe z pewnością szybko staną się ozdobą każdego kuferka z biżuterią.

--- czytaj więcej ---

Bransoletki i naszyjniki, czyli piękna biżuteria modułowa

Bransoletki i naszyjniki modułowe to małe dzieła sztuki biżuteryjnej. Można je wykonać przy pomocy bazy modułowej w postaci rzemienia, zarówno plecionego, jak i gładkiego albo bazy srebrnej z zapięciem w postaci karabińczyka i łańcuszka. Bazy do koralików modułowych są trwałe, eleganckie i bardzo efektowne, zwłaszcza te, które są wykonane z kolorowych rzemieni. Można do nich doczepić kolorowe koraliki modułowe lub koraliki z dziurką. Drugim pomysłem na wykorzystanie baz i koralików tego rodzaju są naszyjniki modułowe. Bazy do tego typu biżuterii również wykonane są z różnych rodzajów rzemyka. Są także modele srebrne. Takie naszyjniki ozdobią każdą kreację. Nosić je mogą panie w każdym wieku. Biżuteria z pewnością przypadnie do gustu nastolatkom i studentkom, które pragną wyróżnić się z tłumu.

Kolczyki z pomysłem - w roli głównej rzemyk

Kolczyki modułowe są niezwykle łatwe do samodzielnego wykonania. W ofercie naszego sklepu są bazy do kolczyków w postaci krótkich odcinków rzemienia, zakończonych na przykład ozdobną kuleczką. Posiadamy także srebrne metalowe bazy. Aby stworzyć wyjątkowe kolczyki modułowe wystarczą koraliki, rzemyk oraz półfabrykaty jubilerskie w formie sztyftów lub pętelek. Kolczyki modułowe to niepowtarzalna biżuteria. Koraliki modułowe, które oferuje nasz sklep mają zróżnicowane wielkości, kształty, wykończenia i wzory. Dzięki temu można wprost nieskończenie kreować nowe kompozycje, łącząc ze sobą różne modele koralików albo zamieniając je miejscami w gotowym kolczyku. Tak zrobione kolczyki to przedmioty pełne pozytywnej energii, które ucieszą każdą kobietę. Warto pomyśleć o nich, jako o prezencie z okazji rocznicy, urodzin lub Walentynek.