Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Oryginalne perełki Swarovski Elements®. Model 5810

Kryształki Swarovski na całym świecie stosowane są do tworzenia biżuterii diy. Początkowo noszone głównie przez celebrytów, teraz dostępne już dla każdego. Produkty Swarovskiego zachwycają pięknym połyskiem, dokładnym i wyrazistym szlifem oraz precyzją wykonania. Pozwalają na skomponowanie pięknej biżuterii – olśniewających kolczyków, naszyjników i bransoletek.

Kryształki Swarovskiego są dostępne w wielu kształtach, a jednym z najpopularniejszych są okrągłe perełki 5810. Perełki Swarovski umożliwiają skomponowanie biżuterii na każdą okazję. Jeśli szukasz czegoś, co sprawdzi się na co dzień, przygotuj delikatny naszyjnik lub bransoletkę z koralików białych, kremowych lub pastelowych. Na szaloną imprezę karnawałową lub dyskotekę dobrym pomysłem będzie biżuteria zrobiona z koralików w kolorach neonowych np. crystal pearl neon green, crystal pearl neon orange lub crystal pearl neon pink. 

Perełki Swarovski są dostępne w rozmiarach od 4 mm do 12 mm. 

 

--- czytaj więcej ---