Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Pudełko na biżuterię / opakowanie jubilerskie

Kto powiedział, że ręcznie wykonana bransoletka, wisiorek czy broszka nie zasługują na piękne, eleganckie pudełko? Biżuteria DIY może stanowić idealny prezent dla kogoś bliskiego - mamy czy przyjaciółki - ale także jako upominek od serca dla kogoś, kogo nie znamy tak dobrze. Dlatego warto pomyśleć nie tylko o tym, by sama w sobie prezentowała się pięknie, ale także by opakowanie w pełni świadczyło o jego zawartości. Ozdobne pudełko na biżuterię sprawdzi się przy kolorowych, fantazyjnie przygotowanych bransoletkach bądź naszyjnikach, natomiast uniwersalne skrzętnie ukryje starannie wykonaną elegancką broszkę czy pierścionek. Ręcznie przygotowany prezent wyglądający jak od jubilera? To wcale nie tak trudne do osiągnięcia.

--- czytaj więcej ---

Pudełka - opakowania jubilerskie

W naszym sklepie z koralikami znajdziesz pudełka do pakowania biżuterii, w tym pudełka

  • pudełka na kolczyki
  • pudełka na naszyjnik
  • pudełka na bransoletkę

Spraw, że biżuteria, której wykonanie sprawiło Ci wiele radości, stanie się wartościowym prezentem dla bliskiej Ci osoby. Wybierz jeden z wielu wzorów i kolorów, dopasowując pudełko do rodzaju biżuterii a także gustu osoby, którą pragniesz obdarować. W naszym sklepie znajdziesz pudełka ozdobne i uniwersalne.