Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Nici TOHO® One-G - Oryginalne japońskie

Nylonowe nici Toho One-G to nici najwyższej jakości, a w naszym sklepie z koralikami kupisz je w świetnej cenie. Nici nylonowe firmy Toho znane są doskonale w świecie miłośniczek beadingu i haftu koralikowego.

Choć teoretycznie do koralików nadają się nawet i zwykłe nici to jednak komfort pracy z nimi nie należy do najlepszych. Jeśli chcesz aby tworzenie biżuterii kojarzyło Ci się przede wszystkim z dobrą zabawą, wybierz dobre nici. U nas kupisz je w bardzo korzystnej, niskiej cenie!

Nici Toho nylonowe są powszechnie chwalone na blogach i forach o beadingu za wysoką wytrzymałość. Nici zostały dokładnie pokryte woskiem, co sprawia że nie niszczą się tak szybko jak produkty innych firm. Nici nie zrywają się ani nie strzępią, nawet po dłuższym czasie.

W naszym sklepie znajdziesz nici Toho nylonowe w jasnych kolorach takich jak biały, beżowy, różowy i szary oraz w kolorach ciemnych takich jak purpurowy, niebieski, zielony, burgund i czarny. Szeroki wybór pozwala na dobranie odpowiednich nici do tworzonej przez siebie biżuterii.

Sprawdź również cały dział z koraliki Toho, a w szczególności z kategorię koraliki Toho 11/0

--- czytaj więcej ---
nici Toho One-G

Nici Toho nylonowe, koraliki z Japonii. Sprzedaż detaliczna i hurtowa.