Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Igły jubilerskie

Igły jubilerskie to produkt podstawowy wykorzystywany w wielu technikach tworzenia biżuterii. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów igieł do beadingu, haftu, w różnych cenach i wielkościach. W tym popularne igły John James, czy markowe igły Beadismith do nawlekania koralików.  

--- czytaj więcej ---

Igły do nawlekania koralików

Jedne z najpopularniejszych igieł, to igły Big Eye służące nawlekaniu koralików. Dzięki rozdowjeniu o wiele łatwiej nawlec koralik.

Igły do beadingu

Jeśli potrzebujesz igieł do beadingu to w naszym sklepie znajdziesz ich wiele grubości, ale i długości. Zwykłe, ale też krótkie dzięki którym łatwiej się korzysta w miejscach trudno dostępnych. Mamy też igły flexible, które charakteryzują się wydajną pracą.  Do prac precyzyjnych tam gdzie standardowe sztywne igły sobie nie radzą.

Igły John James

To markowe igły prosto z UK, bardzo cenione wśród twórców biżuterii i rękodzieła. Bardzo popularne do pracy z koralikami drobnymi takimi jak koraliki Toho czy koraliki Miyuki