Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Swarovski Elements - Kryształy Swarovski

Kryształki Swarovskiego to koraliki szlifowane znana doskonale w świecie biżuterii. Dzięki odpowiednio opracowanej metodzie mechanicznego cięcia kryształów, każdy element Swarovski Crystal zachwyca niesamowitym blaskiem i wyrazistością szlifów. Kryształy Swarovskiego szybko zyskały sławę i zaczęły pojawiać się w biżuterii gwiazd.

Dziś kryształki Swarovski są dostępne dla każdego. W naszej ofercie znajdziesz koraliki Swarovski i perły Swarovski w wielu kolorach, rozmiarach i kształtach. Nawet osoba bez doświadczenia z łatwością poradzi sobie ze zrobieniem pięknych, kolczyków, naszyjników i bransoletek z tych elementów. W naszym sklepie znajdziesz także gotowe zawieszki Swarovski takie jak serca, łezki czy pear-shaped. Podobnie jak koraliki i perełki, zawieszki są dostępne w różnych kolorach i pięknych efektach specjalnych.

Kryształy Swarovski Elements to najlepszy wybór dla osób, które lubią elegancką biżuterię idealną nie tylko na co dzień, ale również na specjalne okazje. Biżuteria z kryształków Swarovski sprawi, że olśnisz wszystkich! Jako autoryzowany sprzedawca Swarovski Elements gwarantujemy najwyższą jakość, szeroki wybór i doskonałe ceny.

--- czytaj więcej ---
kryształki Swarovski®

Produkty SWAROVSKI ELEMENTS

Linia produktów obejmuje różne rodzaje kryształów Swarovski. Do najbardziej popularnych artykułów należą z pewnością koraliki Swarovski. Wykorzystuje się je między innymi w projektowaniu oryginalnych kolczyków oraz naszyjników. W naszej ofercie znaleźć można ponad setki odmian koralików z tej linii. Wszystkie w różnych kolorach, rozmiarach oraz kształtach.

Perły Swarovski Elements

Jako doskonałe imitacje prawdziwych pereł uchodzą z kolei perełki Swarovski. Wykonane są z wysokiej jakości rdzenia kryształu, charakteryzują się doskonałym okrągłym kształtem oraz unikalną powłoką. Te cechy czynią je idealnymi akcesoriami do projektowania wyjątkowych naszyjników, broszek czy też bransoletek. W naszym sklepie znaleźć można perełki Swarovski we wszystkich kolorach i rozmiarach.

Zawieszki Swarovski do naszyjników i bransoletek.

W projektowaniu nieszablonowych wisiorków i pięknych naszyjników handmade najlepszym wyborem są z kolei zawieszki Swarovskiego z naszej oferty. Doskonale dopracowany design oraz wielość unikalnych kształtów i rozmiarów to główne cechu produktów z tej grupy. To prawdziwy must-have dla wszystkich kreatywnych projektantów i miłośników biżuterii.

Kryształki Swarovski to również bardzo dobry pomysł na prezent dla miłośników biżuterii oraz dla wszystkich osób, które hobbystycznie i profesjonalnie zajmują się projektowaniem i wykonywaniem biżuterii handmade.

O firmie Swarovski

Firma Swarovski została założona w 1895 roku przez pochodzącego z Austrii Daniela Swarovskiego. W końcu 19 wieku, gdy obróbka szkła kryształowego była jeszcze wykonywana ręcznie, zaprojektował i zbudował on maszynę do cięcia i szlifowania szkła kryształowego, kładąc tym samym podwaliny dla produkcji nowoczesnych akcesoriów jubilerskich. W 1956 roku, we współpracy z projektantem mody Christianem Diorem, firma Swarovski stworzyła "Aurora Borealis", czyli kryształy ze specjalnym efektem wizualnym. W 1977 roku stworzona została pierwsza kolekcja biżuterii pod marką Swarovski.

W ten sposób z niewielkiego zakładu powstała prężnie rozwijająca się i znana na cały świat firma rodzinna Swarovski z siedzibą w Wattens w Austrii, która po dziś dzień zajmuje się produkcją szkła kryształowego i akcesoriów jubilerskich.

Zapraszamy do zapoznania się także z japońskimi koralikami Toho, czy koralikami Miyuki, a jeśli poszukujemy tańszych kryształków to zapraszamy po kryształki CrystaLine