Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Kryształki CrystaLine™

Kryształki to świetne koraliki szlifowane dodające wdzięku tworzonej biżuterii. Kryształki CrystaLine - to milion pomysłów na biżuterię. Nalezą od do kategorii Koralików szklanych zawierająca wiele ciekawych modeli w różnych kolorach.

Kryształki do biżuterii moga mieć różne kolory, kształty najpopularniejsze to 32 szlify, czy rondelle które są idealnymi kryształkami do bransoletek. Bardzo łatwo można je połączyć z kamieniami półszlachetnymi czy półfabrykatami srebrnymi. 

Można z nich wykonać wiele interesujących biżuteryjnych drobiazgów, które będą także doskonałymi prezentami dla bliskich osób. Koraliki te są niezwykle subtelne, a także dobrze podkreślają kobiecą urodę. Można wykonać z nich długie sznury korali, kolczyki lub wyjątkowe bransoletki. Przepięknie fasetowane, w najpopularniejszych kształtach: diementowym, disco i i oczywiście kuli. aurore boreale. Samodzielne wykonywanie biżuterii z koralików tego typu to świetna zabawa oraz dobrze wykorzystany wolny czas.

--- czytaj więcej ---
koraliki CrystaLine™

Kryształki CrystaLine

Jeśli nie chcesz płacić wiele za kryształki Swarovskiego, to dobrym ich zamiennikiem są kryształki CrystaLine. Są piękne, a zarazem kilka razy tańsze.