Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

koraliki szklane / koraliki szklane Panacolor™

Zastanawiasz się - po co ci koraliki PanaColor? Masz zdolności manualne, artystyczne zacięcie, lubisz biżuterię, a ostatnio chodzi ci po głowie, żeby znaleźć sobie jakieś hobby? Dobrze trafiłaś/eś! Znajdziesz tutaj szeroki wybór artykułów niezbędnych do tworzenia swoich własnych, stylowych ozdób - czyli półfabrykaty do wyboru biżuterii, między innymi koraliki szklane do wyrobu, na przykład, bransoletki z koralików.

 

--- czytaj więcej ---
koraliki szklane Panacolor™

Koraliki szklane PanaColor

Masz dużo wolnego czasu i zero pomysłów, co z nim robić? A może często widzisz u innych ciekawą biżuterię, której nie znajdujesz w żadnym sklepie? Biżuteria handmade to nie tylko świetny sposób na wyrażenie siebie, ale też idealny prezent dla znajomych i rodziny - przy każdej specjalnej okazji. W naszym sklepie półprodukty do biżuterii znajdziesz w przystępnej cenie.

Nie wiesz, jak się za to zabrać? Aktualnie na rynku pełno jest instrukcji DIY do tworzenia własnoręcznej biżuterii.

Interesuje cię bransoletka? Możemy podpowiedzieć ci, jakie koraliki łączyć, ale też jakie koraliki znaleźć najtaniej.

Dlaczego akurat szklane koraliki PanaColor?

Jest to nowa kolekcja koralików, którą stworzyliśmy z myślą o tobie w najmodniejszych kolorach roku 2018. Możesz łączyć je ze sobą, ale nie tylko - także z innymi produktami, które pomogą oddzielać elementy, nadadzą biżuterii ozdobności oraz charakteru,  takimi jak np. rurki jubilerskie, lub drobniejsze koraliki Toho, pochodzące z Japonii. Do wyboru mamy elementy jeszcze drobniejsze, takie jak czeskie koraliki Preciosa lub większe, pięknie kontrastujące ze szklanymi koralikami PanaColor - szlifowane ręcznie kryształki. A wszystko to możesz dobierać, umieszczając i łącząc ze sobą na sznurze Pega do sutaszu, czyli do ręcznego robienia biżuterii (instrukcje krok po kroku znajdziesz tutaj). 

Do bransoletki przydałyby się kolczyki? Nie ma problemu - dobierz sobie odpowiednie bigle, a następnie uzupełnij je odpowiednimi półproduktami, które będą najbardziej pasować do twojego stylu i charakteru, i biżuteria gotowa. 

Teraz możliwość stworzenia własnej, unikatowej biżuterii jest na wyciągnięcie ręki. Spraw przyjemność sobie oraz bliskim!