Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

koraliki szklane / koraliki Gold Powder™

Koraliki Gold Powder w formie sznurków o długości 80 cm, doskonale sprawdzają się przy tworzeniu bransoletek handmade. Rosnąca popularność twórczości DIY (ang. Do It Yourself) zachęca coraz większe grono osób do własnoręcznego tworzenia biżuterii takiej jak choćby bransoletki z koralików.

--- czytaj więcej ---
koraliki Gold Powder™

Koraliki na sznurku

Szeroka gama kolorystyczna w jakiej dostępne są koraliki Gold Powder, sprawia, że doskonale komponują się z nimi także inne półfabrykaty do wyrobu biżuterii. Ograniczeniem jest więc wyłącznie wyobraźnia twórcy.

Zarówno stonowane klasyczne, jak i żywe odcienie bransoletki z koralików, do których wykonania posłużyły nasze interesujące półprodukty do biżuterii stanowią niebanalny i unikalny dodatek do stylizacji niezależnie od pory roku. Podkreślają wyjątkowy gust i niesztampowe podejście do mody.

Jedna bransoletka może łączyć w sobie kilka łańcuchów koralików Gold Powder, co z pewnością spotka się z zainteresowaniem zwolenników stylu boho. Dostępne warianty Classic Edition oraz Metalic Edition pozwalają łączyć wiele stylów  i dają wiele satysfakcji podczas własnoręcznego tworzenia biżuterii.