Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

koraliki szklane / koraliki Frosted™

Dziś modne są koraliki Frosted.  Są one wykonane ze szkła i można je kupić w wielu kolorach. Takie koraliki szklane są bardzo łatwe w obróbce i szybko się z nich tworzy bransoletki handmade. 

--- czytaj więcej ---
koraliki Frosted™

Koraliki Frosted oszronione

Dziś wiele osób, a w szczególności kobiet, decyduje się na robienie rzeczy typu DIY. Takie tworzenie czegoś od podstaw, może być świetnym hobby. Szczególnie jeśli mamy większą ilość czasu i nie zawsze do końca wiemy, jak go spożytkować. Na początku może nas zainteresować robienie prostej biżuterii z koralików. Takie koraliki nie są drogie i dzięki temu można kupić kilka ich rodzai, wzbogacając tym samym nasze przyszłe dzieło. Bransoletki z koralików mogą okazać się czasem świetnym pomysłem na prezent dla koleżanki. Koraliki najtaniej kupimy oczywiście poprzez internet. Półprodukty do biżuterii są w przeróżnych wzorach i kolorach. Koraliki Frosted możemy zestawić chociażby z czeskimi czy kamieniami półszlachetnymi. Wówczas będziemy mogli stworzyć bransoletkę pasującą na każdą okazję.