Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki szklane - koraliki Candy Jade™

Koraliki Candy jade to cudowne koraliki szklane który imitują kamienie jadeity, poprze swój ciekawy i oryginalny kolor powłoki.

Łatwo je wykorzystasz do tworzenia bransoletek, czy innej biżuterii handmade, Sprzedajemy je na sznurkach 80 cm, w cenach hurtowych, najtaniej jak to jest możliwe. Wybierz swoją wielkość i kolor.

--- czytaj więcej ---
koraliki Candy Jade™

Koraliki szklane Candy Jade

To interesujące półprodukty do tworzenia bransoletek czy innego rodzaju biżuterii, które swoim wyglądem mają imitować kamienie jadeity. Natomiast ceną, są znacznie tańsze niż te kamienie półszlachetne, gdyż są całkowicie wykonane ze szkła. 

Koraliki do bransoletek

Wszystkie koraliki szklane z tej serii łatwo wykorzystasz do tworzenia bransoletek czy innego rodzaju rękodzieła handmade. Odwiedź nasz kursu biżuterii i naucz się jak zrobić bransoletkę.

Obecnie bardzo modne jest wykonywanie rzeczy typu handmade. Coraz częściej zauważamy, że dzięki takiemu działaniu, możemy mieć coś nowego za niewielką kwotę. W przypadku kobiet najczęściej podejmowane są próby wykonania własnoręcznie biżuterii. Koraliki Candy Jade mogą nam pomóc przeprawić się przez początku sztuki tworzenia rękodzieła. Są to szklane koraliki, które mają za zadanie imitować kamienie jadeitowe. Te półprodukty do wykonania biżuterii DIY, są bardzo tanie. Ze względu na to, że są wykonane ze szkła, możemy dostać kilkadziesiąt koralików za kilka złotych.

Stworzenie bransoletki z koralików tego typu jest niesamowicie proste. Jeśli znudzą nam się bardzo klasyczne kombinacje składające się z jednego rodzaju półproduktów, możemy zacząć je łączyć. Pięknie będą się z nimi komponować koraliki Frosted czy też Lunar. Do wyrobu tego typu biżuterii najlepiej jest używać koralików o różnym kolorze. Wówczas dzięki używaniu różnego rodzaju koralików i łączeniu ich w nietypowe zestawienia kolorystyczne, otrzymamy DIY najwyższej jakości.