Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki szklane Bubble AB

Koraliki Bubble AB to piękne koraliki szklane, idealne do tworzenia biżuterii handmade i rękodzieła. Koraliki te często określa się koralikami powlekanymi. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Wszystkie są na sznurkach 80 cm, w rożnych wielkościach takich jak 4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm oraz różnych kolorach. Twórz z nich bransoletki i nie tylko.

--- czytaj więcej ---
koraliki Bubble AB™

Koraliki szklane Bubble AB

Koraliki te charakteryzują się powłoką AB, czyli odblaskiem i ciekawym efektem końcowym. 

Koraliki do bransoletek

Wszystkie koraliki powlekane z tej kolekcji nadają się do tworzenia bransoletek, zapraszamy do naszego kursu biżuterii jak zrobić bransoletkę. Idealnie łączą się z półfabrykatami do biżuterii, można z nich stworzyć ciekawe bransoletki w połączeniu z kamieniami półszlachetnymi, a także ciekawy komplet z kolczykami np. z biglami srebrnymi

Biżuteria z koralików na prezent

Własnoręczna biżuteria artystyczna cieszy się ogromną popularnością. Pozwala pobudzić kreatywność, staje się hobby wielu osób. Biżuteria handmade idealnie nadaje się również na prezent. Szczególnym powodzeniem cieszą się bransoletki z koralików. Do wykonania unikatowych dzieł potrzebne są jednak wyjątkowe produkty.

Koraliki Bubble to niezwykle estetyczne koraliki szklane, znane również jako powlekane. Te piękne półprodukty do biżuterii przy odrobinie wyobraźni i kreatywności sprawią, że Twoje wyroby DIY będą niepowtarzalne. Dostępne są przepiękne wzory i kolory o różnych wielkościach. Ogromny wybór koralików  pozwala nie niekończone możliwości tworzenia, czego efektem z pewnością będzie piękna, niepowtarzalna bransoletka, naszyjnik lub kolczyki. Koraliki najtaniej kupisz w naszym sklepie, w którym znajdziesz również inne niezbędne półfabrykaty do wyrobu biżuterii. Łącz koraliki Bubble z innymi produktami, jak np. koraliki TOHO, czy kamienie szlachetne, sprawiając, że Twoja biżuteria będzie charakterystyczna i jedyna w swoim rodzaju.