Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

koraliki Superduo®

Koraliki SuperDuo w świetnej cenie. Ogromny wybór kolorów, idealne do tworzenia biżuterii handmade. Czeskie koraliki SuperDuo są z dwoma otworami popularne w beadingu. Sprzedajemy w paczkach detalicznych i hurtowych. Kupuj najtaniej!

Koraliki SuperDuo przypominają ósemkę, mają dwa otwory idealnie nadają się do beadingu czy łączenia z koralikami Toho. SuperDuo mają wymiar 2,5x5 mm, wielkość obu otworów wynosi ok.0,9mm. Koraliki Superduo sprzedajemy w paczkach detalicznych i hurtowych na wagę tzn. 5 gram, 25 gram.

--- czytaj więcej ---
Koraliki SuperDuo

Koraliki SuperDuo

Koraliki SuperDuo to znane i cenione koraliki dwudziurkowe. Idealne do beadingu i tworzenia bransoletek, naszyjników i kolczyków. Łatwo połączysz je z koralikami Toho, czy półfabrykatami do biżuterii. Koraliki SuperDuo mają kształt 8mki, dwie dziurki, a ich profil jest tak ukształtowany by łatwo je łączyć z sobą. Oferujemy wielki wybór kolorów paczki detaliczne i hurtowe na wagę tzn. 5 gram lub 50 gram.