Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Preciosa Candy™

Koraliki Candy z serii Preciosa to stylowe półfabrykaty do ręcznego wytwarzania oryginalnej biżuterii, której sama możesz nadać niepowtarzalny charakter i styl. Odpowiedni dobór oferowanych koralików sprawi, że powstała biżuteria będzie pasować do każdej kreacji i na każdą okazję.

Kolekcja renomowanych tradycyjnych czeskich koralików Preciosa to szklane koraliki drobne o średnicy 8 mm, o bogatej gamie mieniących się kolorów. Są upodobnione do szlachetnych materiałów - alabastru, terracotty, cobaltu i wielu innych. To właśnie ta różnorodność sprawia, że każda bransoletka będzie unikatowa i będzie przyciągać uwagę, a Tobie da satysfakcję z własnoręcznie wykonanej biżuterii

--- czytaj więcej ---
Candy™

Preciosa Candy

Półfabrykaty do biżuterii oferowane w ramach kolekcji koralików Preciosa są najwyższej jakości, która przekłada się na wysoką jakość powstałej biżuterii. Wystarczy trochę zapału, odrobinę wysiłku i poczucia estetyki. To jest przepis na przepiękne i oryginalne bransoletki, które mogą przyćmić biżuterię nawet z markowych salonów jubilerskich.