Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki porcelanowe błyszczące

Porcelana od wieków używana jest w celach ozdobnych. Nic dziwnego, że znalazła zastosowanie również przy tworzeniu biżuterii handmade. Koraliki porcelanowe są dostępne w wielu kolorach, rozmiarach i kształtach, co pozwala na stworzenie licznych ciekawych prac z ich użyciem.

Na szczególną uwagę zasługują koraliki porcelanowe błyszczące. Specjalna powłoka odpowiadająca za połysk zwiększa również intensywność kolorów koralików. Elementy nią pokryte stają się gładkie i przyjemne w dotyku.

Wśród błyszczących koralików porcelanowych znajdziesz wiele kształtów, zarówno prostych ( takich jak cegiełki, kostki, kule i oponki), jak i bardziej fantazyjnych (takich jak kwiatki i łezki). 

Koraliki porcelanowe błyszczące nie należą do drobnych elementów. Najmniejsze z dostępnych w naszej ofercie mają wielkość 12 mm, ale znajdziesz u nas również takie o wymiarach 16 x 36 mm. Jeśli jednak lubisz duże formy w biżuterii, stworzysz dzięki nim wiele niesamowitych wzorów kolczyków, naszyjników i bransoletek.

 

--- czytaj więcej ---

Koraliki z porcelany to doskonały sposób na wypełnienie wolnego czasu. W kategorii tej mieszczą się przeróżne koraliki, dzięki którym można wyczarować przepiękne biżuteryjne drobiazgi. Zarówno proces tworzenia, jak i efekt końcowy sprawią radość i małej dziewczynce i dorosłej damie. Koraliki z tej grupy to przede wszystkim różne kształty i kolory - można wykonać z nich efektowne bransoletki, kolczyki lub naszyjniki. Własnoręczne tworzenie biżuterii to świetne zajęcie dla każdej osoby, która poza codziennymi obowiązkami, chciałaby rozwijać swoje pasje i talenty. Różnokształtne koraliki z szerokiej gamy koralików porcelanowych pozwolą rozwinąć wyobraźnię i zdolności manualne. Poświęcony czas zwróci się w formie absolutnie niepowtarzalnej biżuterii. Różnorodność koralików sprawia, że wykonane ozdoby będą jedyne w swoim rodzaju. Natomiast samodzielne zrobienie jakiegoś drobiazgu dla np. bliskiej osoby będzie stanowiło wyjątkowy prezent. Porcelanowe koraliki pomogą w stworzeniu podarunku na urodziny lub ważną rocznicę, a radość z takiego prezentu będzie zawsze ogromna.