Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Tila

Koraliki Miyuki Tila odpowiadają na popularne trendy ręcznie przygotowanej biżuterii. Miyuki Tila przypominają kwadrat o wielkości 5mm z dwoma otworami. Dzięki temu można uzyskać efekt biżuterii płaskiej. Może to być  bardzo ciekawa bransoletka z koralików. 

Te znane wszystkim japońskie produkty dostępne są na rynku już od ponad 30 lat. Koraliki japońskie wyprodukowane zostały w taki sposób, by ręczne przygotowanie bransoletek było jak najbardziej spersonalizowane i wykonane według własnej kreatywności oraz gustu. Zapewnia to szeroka paleta kolorystyczna i kształt koralików. Miłośnicy i miłośniczki samodzielnie tworzonych ozdób wykorzystają koraliki Miyuki do różnych innych przedmiotów zdobiących np. wyposażenie mieszkania. Ręcznie robione hafty to hobby i relaks wielu osób, a polecanym do tego produktem są koraliki. Drobne, szklane, naznaczone japońskim stylem, wyrażą i odzwierciedlą indywidualny styl każdej osoby. W połączeniu z półfabrykatami, jeszcze bardziej wpłyną na swoją atrakcyjność. Baw się i twórz ciekawą biżuterię.

--- czytaj więcej ---

Miyuki Tila

Koraliki Tila mierzą 5x5x1,9 mm, a każdy Miyuki Tila ma dwa równoległe otwory 0,8 mm. Podobnie jak inne japońskie koraliki Miyuki, koraliki Tila są wysokiej jakości i jednorodne pod względem wielkości i kształtu, koloru. Idealnie nadają się do tworzenia biżuterii, w szczególności bransoletek z koralików.