Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Round

Koraliki Miyuki Round to japońskie koraliki szklane najwyższej jakości. Są to koraliki drobne, bardzo wysokiej jakości, gdzie każdy kształt i kolor są niemal perfekcyjnie. Do tej grupy należą koraliki różnych wielkości 6/0, 8/0, 11/0 i 15/0.

Miyuki to japońskie imię, które ma wiele pozytywnych konotacji. Oznacza między innymi: szczęście, piękny śnieg, wspaniała przyczyna. A więc te szklane koraliki mogą się przyczynić do pięknej pracy i efektu w postaci bransoletki Miyuki. 

Ten rodzaj jest uznany za najlepsze koraliki, które można wykorzystać do beadingu. Łatwo je nawlec, a poza tym są trwałe i wykonane ze szkła, mają piękny kolor i połysk. Wielu rękodzielników a także projektantów mody korzysta właśnie z nich, ze względu na blask i równomierne płaszczyzny jakie można z nich stworzyć. Koraliki te produkowane są z japońską precyzją, dlatego też każdy z nich jest identyczny.

--- czytaj więcej ---

Koraliki Miyuki Round 

Z koralików Miyuki Round można wykonać zarówno biżuterię, a także przedmioty użytku domowego czy inne rękodzieło.

  • bransoletki z koralików Miyuki
  • koralikowe zasłonki na drzwi
  • podkładka pod kubek lub maty pod talerze

to tylko dwa pomysły z ogromnej gamy możliwości, co można zrobić właśnie za pomocą koralików japońskich w połączeniu z innymi, jakie znajdziesz w naszej ofercie.

Miyuki Round 6/0, 8/0, 11/0, 15/0

Koraliki Miyuki są dostępne w wielu kształtach i kolorach - rozejrzyj się po naszym sklepie i wybierz te, które podobają Ci się najbardziej!