Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Round 8/0

Koraliki Miyuki Round 8/0 są najwyższej jakości, efektownym koralikiem o wielkości 3mm, przeznaczonym do tworzenia unikalnych ozdób. Doskonałe, precyzyjne wykonanie sprawia, że koraliki drobne Myiuki Round 8/0 stanowią uniwersalną bazę każdego rękodzieła.

Ogromna możliwość wyboru kolorystyki koralików szklanych gwarantuje bazę do stworzenia wielu, unikalnych bransoletek. Bransoletka Myiuki będzie doskonałym pomysłem na prezent. Dzięki Myiuki Round 8/0 można tworzyć biżuterię na każdą okazję, dopasowując styl i kolorystykę do okoliczności oraz preferencji osoby, która będzie ją nosiła. Koraliki Myiuki Round 8/0 są trzy milimetrowymi produktami, z pomocą których można uzyskać zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne bransoletki. Wielbicielki klasycznych odcieni z pewnością zwrócą uwagę na kolorystykę perłową koralików, dla miłośniczek nowoczesnych rozwiązań, dostępne są koraliki japońskie w intensywnych kolorach, jak np. turkus, róż, fiolet lub bordo. Koraliki Myiuki są odporne na uszkodzenia. 

--- czytaj więcej ---

Miyuki Round 8/0 - koraliki drobne 3 mm

Koraliki Japońskie są sprzedawane w różnych wielkościach, jedną z popularniejszych jest wielkość 3mm którą możesz wykorzystywać do beadingu czy tworzenia rękodzieła. Idealnie nadają się do tworzenia bransoletek z koralików. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie wielkości, w tym koraliki Miyuki Delica.