Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Round 6/0

Koraliki Miyuki Round 6/0 to doskonały wybór! Szczególnie dla osób początkujących. Szklane koraliki są niemal doskonale okrągłe, równe i wygodne w użyciu. Łatwo przeciągniesz igłę z nitką, a nawet grubsze sznurki lub gumki jubilerskie. Japońskie koraliki możesz traktować jako bazę do beadingu lub jako elementy ozdobne. Wybór należy do Ciebie! 

Miyuki Round 6/0 z łatwością da się połączyć z koralikami o innych rozmiarach lub kształtach. Może warto postawić na kontrast? Szklane koraliki 6/0 możesz połączyć z drobnymi koralikami 15/0. Przed Tobą szeroki wybór kolorów i rozmiarów. Spraw, żeby Twoja bransoletka Miyuki wyróżniała się z daleka!

 

--- czytaj więcej ---

Miyuki Round 6/0

To jedna z podstawowych wielkości koralików Miyuki Round. Idealnie komponuje się z innymi wielkościami, świetnie tworzy się z niej bransoletki i naszyjniki. 

Zapoznaj się z naszą ofertą. Możesz stworzyć co tylko chcesz. Naszyjnik Miyuki? Przyda się baza do naszyjników. A może kolczyki? Zwróć uwagę na kolorowe chwosty. Zapewnimy Ci wszystko co potrzebne. A kiedy skończysz swoją biżuterię, pamiętaj o ozdobnym opakowaniu. 

Pamiętaj, że zależnie od oznaczenia koraliki Miyuki różnią się rozmiarami. Te o największych numerach mają najmniejsze średnice.