Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Round 15/0 - koraliki drobne 1.5mm

Koraliki Miyuki Round 15/0 to kolejny element bajecznej układanki! Doskonale sprawdzą się jako najważniejszy komponent do beadingu. Są drobne, okrągłe i niemal doskonale równe o wielkości 1.5mm.

Dzięki nim twoja bransoletka z koralików Miyuki będzie wyglądać efektownie i elegancko. Możesz wykorzystać koraliki drobne do wykonania misternych, ozdobnych wzorów. Jeśli masz już pomysł, ale jeszcze nie miałaś okazji spróbować - zapoznaj się z naszą ofertą. Warto zwrócić uwagę na druty jubilerskie oraz igły które przydadzą się do beadingu, oraz nici S-lon. W ten sposób skompletujesz zestaw doskonały, z którym od razu będziesz mogła rozpocząć przygodę z koralikowaniem. 

Biżuteria z koralików Miyuki jest wyjątkowa. Starannie wykonane japońskie koraliki oraz szeroki wybór kolorów pozwolą Ci na stworzenie niepowtarzalnego dzieła. Bransoletka Miyuki? Naszyjnik? Kolczyki? To wszystko jest w twoim zasięgu. Zerknij również na naszą ofertę dotyczącą mega paczek. Może znajdziesz coś ciekawego w równie interesującej cenie?  

Pamiętaj, że koraliki Miyuki pogrupowane są zależnie od wielkości. Im większy numer, tym mniejsza średnica dostępnych koralików.

--- czytaj więcej ---

Miyuki Round 15/0 

To jedne z najmniejszych koralików drobnych, tylko o wielkości 1.5mm wykorzystywanych do robienia biżuterii, w szczególności bransoletek. Używa się je razem z igła, nicmi nylonowymi, można też je wykorzystać do pracy na krośnie, choć w tym wypadku koraliki Miyuki Delica o wiele łatwiej się nawleka.