Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Round 11/0 - koraliki drobne 2mm

Koraliki Miyuki Round 11/0 to oryginalne koraliki japońskie. Są to drobne, błyszczące koraliki szklane o wymiarze 2mm i średnicy otworu 0,8 mm.  Nasze koraliki idealnie nadają się do beadingu. Jak wie każdy jego wielbiciel, ważne aby wykorzystywane elementy były równe. Koraliki Miyuki nie zawiodą tu swoich użytkowników.

To produkt wysokiej jakości. Wykorzystując koraliki Miyuki, za pomocą igły i nitki wykonasz przepiękną biżuterię czy zdobienia. Ponieważ dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, możesz je swobodnie łączyć podążając jedynie za własną kreatywnością. Prezentowany produkt to koraliki drobne, małe kuleczki, które nadawać się będą świetnie na delikatne ozdoby. Oczywiście możesz połączyć je dowolnie z większymi elementami tworząc bardziej skomplikowane wzory. Jeżeli chcesz tworzyć biżuterię bardziej elegancką łącz koraliki szklane z półfabrykatami srebrnymi i twórz ciekawe bransoletki, kolczyki czy naszyjniki. Stworzone przez ciebie rzeczy będą unikalne, na przykład, twoja bransoletka Miyuki będzie jedyna w swoim rodzaju! 

--- czytaj więcej ---

Miyuki Round 11/0 - 2mm

Koraliki drobne Miyuki Round 11/0 są koralikami drobnymi, o wielkości 2mm. Świetnie sprawdzają się przy tworzeniu bransoletek, rękodzieła, zwłaszcza przy użyciu igły, czy nici S-lon. Można je łączyć na wiele sposób, nawet z kamieniami półszlachetnymi czy półfabrykatami srebrnymi.