Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Drop

Koraliki Miyuki drop to szklane koraliki najwyższej jakości, w kształcie kropelek. Mają delikatny, półokrągły kształt. Te koraliki japońskie są idealnym materiałem do beadingu dla każdego. Ich rozmiar wynosi 3.4 mm, a średnica otworu to 0.8mm. W sprzedaży dostępne są w opakowaniach po 1000 lub 5000 sztuk.

Koraliki tego rodzaju dostępne są w wielu kolorach: ab jet, bright sterling plated, crystal helliotrope oraz crystal marea. Koraliki drop można pięknie łączyć z koralikami round 6/0 i tworzyć niesamowicie ciekawe bransoletki. Miyuki drop tworzą również duet z półfabrykatami srebrnymi. W ten sposób można tworzyć niesamowite wzory biżuterii, która genialnie prezentuje się na ręce jako dodatek do eleganckich bądź codziennych kreacji. Bransoletka Miyuki to idealna opcja na podarowanie komuś własnoręcznie wykonanego prezentu. Wspaniały podarunek dla przyjaciółki, siostry lub innej bliskiej osoby. 

--- czytaj więcej ---

Miyuki Drop

To piękne koraliki drobne prosto z Japonii, ich kształt umożliwia tworzenie ciekawych bransoletek, rękodzieł w którym wykorzystujemy beading czyli technikę igły i nici. Koraliki Miyuki Drop o średnicy 3,4 mm zapewniają piękny, drobny kształt kropli, idealny do tasowania kulek. Dzięki różnorodności wspaniałych kolorów pokochasz krople Miyuki w setkach różnych wzorów.