Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki®. Japońskie koraliki Miyuki Delica

Koraliki Miyuki Delica to japońska marka powszechnie znana w świecie beadingu i biżuterii handmade. Koraliki te są cenione za szczególnie wysoką jakość i wytrzymałość. Wiele osób obawia się, że z powodu ich niewielkich rozmiarów, nie dadzą sobie rady z ich wykorzystaniem. Właśnie z tego względu warto rozpocząć przygodę z beadingiem od koralików Miyuki Delica, zamiast wybierać najtańsze elementy „no name”. Koraliki tej japońskiej firmy są idealnie równe i mają duże otwory, co pomaga podczas nawlekania. Spróbuj, a przekonasz się sama, że praca z koralikami jest znacznie łatwiejsza niż myślałaś! Co najważniejsze, efekty są niesamowite! Delikatne, błyszczące bransoletki w najpiękniejszych kolorach tęczy zachwycą wszystkie Twoje koleżanki!

W naszym sklepie znajdziesz koraliki Miyuki Delica w kolorach jasnych, pastelowych i ciemnych. Dodatkowe efekty kolorystyczne pozwalają na popuszczenie wodzy fantazji. U nas znajdziesz koraliki przezroczyste (transparent), błyszczące (sparkling, luminous), z efektem opaque, a także interesującym efektem wewnątrz koralików (copper lined, silver lined, inside dyed). 

 

--- czytaj więcej ---
koraliki Miyuki® Delica

Koraliki Miyuka Delica to z całą pewnością najsłynniejsze japońskie koraliki, które są  jednymi z bardziej cenionych wyrobów w branży ręcznie tworzonej, przepięknej biżuterii. Koraliki te zostały stworzone w Japonii w latach osiemdziesiątych przez Masayoshi Katsuoka z firmy Miyuki Shoji Company. Jeśli uwielbiasz robótki ręczne, wyroby DIY i oryginalną biżuterię, którą zachwycisz znajomych konieczne musisz je poznać! 

Czym charakteryzują się koraliki Miyuka Delica?

Główną cechą koralików Miyuka Delica jest ich cylindryczny kształt oraz duży otwór. Właśnie ten kształt sprawia, że tworzone z nich rzeczy są idealnie dopasowane oraz płaskie. Koraliki dostępne są w przeróżnych kolorach: jasnych, pastelowych oraz ciemnych. Wśród dostępnych rodzajów znajdą się także transparentne, błyszczące, ze zdobieniami wewnątrz lub efektem opaque. Taka różnorodność umożliwi Ci tworzenie naprawdę niezwykłych wzorów, kształtów i kombinacji, pozwalając na uwolnienie wodzów fantazji i stworzenie niezwykłej biżuterii, która będzie stanowić idealny dodatek do każdej stylizacji. Japońskie koraliki Miyuka Delica to gwarancja najlepszej jakości oraz wytrzymałości. Daje jednocześnie pewność, że Twoje rękodzieło zapewni Ci radość noszenia przez wiele lat! 

Koraliki Miyuka Delica do beadingu

Beading, czyli inaczej mówiąc koralikowanie. To angielska nazwa, która oznacza po prostu koralik. Beading polega na pracy z drobnymi koralikami za pomocą igły i nici, czasami może to być także szydełko. Technika ta obejmuje także haft koralikowy. Aby rozpocząć przygodę z beadingiem musisz zaopatrzyć się właśnie w wspomniane wcześniej koraliki, które dzięki równym otworom są łatwe w nawlekaniu, szczególnie dla początkujących. Potrzebne będą także cienkie igły, różnego rodzaju nici oraz klej, który musi być mocny i bezbarwny. Do wykończenia przydadzą się także srebrne półfabrykaty w celu połączenia całości. Taki zestaw oraz trochę cierpliwości i szybkiego nie zrażania się, na początek w zupełności wystarczy, aby samemu zostać projektantem delikatnych wisiorków, bransoletek czy zawieszek stworzonych z japońskich koralików Miyuka Delica. 

Nic nie da Ci więcej radości i satysfakcji, niż własnoręczne wykonanie tak pięknej biżuterii  To prostsze, niż Ci się wydaje!