Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki®

Koraliki Miyuki® to słynne japońskie koraliki, uważane za top koralików drobnych do wyrobu biżuterii. Charakteryzują się idealnym kształtem i kolorem, świetnie nadają się do beadingu. Koraliki te są konkurentem koralików TOHO. Te japońskie koraliki drobne zostały stworzone w Japonii w latach osiemdziesiątych przez Masayoshi Katsuoka z firmy Miyuki Shoji Company. Charakteryzują się cylindrycznym kształtem i dużym otworem. Dzięki swojemu kształtowi prace wykonane przy ich użyciu są płaskie, a wzory idealnie spasowane. Są bardzo lubiane przez hobbystów tworzących rękodzieło, zwłaszcza przy tworzeniu bransoletek i kolczyków.

--- czytaj więcej ---
koraliki Miyuki®

Koraliki Miyuki® - japońska doskonałość

Miyuki Delica to najpopularniejsze koraliki Miyuki. Charakteryzują się cięciem Delica, które pięknie odbija światło. Te szklane koraliki dostępne są w setkach kolorów oraz pokryć. Koraliki delica dostępne są m.in. w wersji transparentnej, opaque, inside dyed i wielu innych.

Oprócz koralików Miyuki Delica znajdziesz w naszej ofercie koraliki Miyuki Round, Miyuki Tila, Miyuki Spacer czy Berry. 

Nici Miyuki - japońskie nici nylonowe

Miyuki nici nylonowe doskonale pasują do pracy handmade z wykorzystaniem koralików Miyuki Delica. Bez względu na to czy tylko nawlekasz koraliki na nitkę, czy tworzysz skomplikowane wzory na krośnie sprawdzą się doskonale przy tworzeniu biżuterii handmade.

japońskie koraliki miyuki

Koraliki Miyuki® jako cenione przez twórców biżuterii handmade na całym świecie, elementy prac, słyną ze swojej wysokiej jakości, precyzji wykonania oraz płaskiej formy. Koraliki Miyuki® - koraliki japońskie Delica Miyuki to kolekcja drobnych koralików o cylindrycznym kształcie, z proporcjonalnie do wielkości elementu, dużym otworem. 

Słynne, japońskie koraliki, dostępne w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej, pozwalającej tworzyć unikalne i różnorodne prace, nadają się doskonale do tworzenia bransoletek i kolczyków. Drobne koraliki są odpowiednie do beadingu, czyli najprościej określając, koralikowania przy pomocy igły, szydełka, krosna lub dysku. Ich doskonale dopasowujące się kształty razem wywierają wrażenie gładkości formy, jednolitości oraz delikatności. 

Koraliki Miyuki® to klasyczny produkt do tworzenia wyjątkowych ozdób, który pozwala z półfabrykatów wytworzyć indywidualne wzory biżuterii. Kup koraliki najtaniej i ciesz się możliwością komponowania wyjątkowych wzorów, które ułożą się w doskonały kształt ręcznie robionej biżuterii.

Koraliki Miyuki Round

W naszej ofercie znajdziesz różne wielkości koralików Miyuki Round w tym:

  • 6/0
  • 8/0
  • 11/0
  • 15/0