Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Berry beads - koraliki drobne 2mm

Koraliki Miyuki Berry to japońskie koraliki o dość niespotykanym, bardzo ładnym kształcie. Są to koraliki drobne. Ich wymiary wynoszą 4,5x2,5 mm. Średnica otworu to 0,7 mm. Prezentują się bardzo delikatnie i elegancko ze względu na to, że są to koraliki szklane. Idealne do łączenia ich z innymi naszymi paciorkami, lecz nie jest to konieczne, bowiem nawet jeden rodzaj koralików sprawia, że bransoletka Miyuki prezentuje się zjawiskowo. 

--- czytaj więcej ---

Miyuki berry

Berry beads to idealne do beadingu koraliki dostępne w pięciu kolorach: metallic dark bronze, metallic matte dark bronze, opaque black, opaque light gunmetal oraz prześlicznym, delikatnym opaque luster tea rose. Łącz szklane koraliki berry z półfabrykantami srebrnymi i twórz przepiękne bransoletki idealne do założenia na każdą okazję. Bransoletki świetnie sprawdzają się również jako prezent. Sprzedawane w opakowaniach po około 115 i 575 sztuk. Cena bardzo atrakcyjna, koraliki świetne zarówno pod względem jakości, wykonania, jak również pod względem wizualnym.