Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Mega-Paczki - zestawy do biżuterii. Outlet.

Zestawy do biżuterii - piękne komplety koralików. Zestawy koralików to doskonały pomysł, zarówno na miły prezent dla osoby, która zajmuje się robieniem biżuterii od dawana, jak i dla każdego, kto chciałby spróbować czegoś nowego. Niewątpliwą zaletą każdego zestawu koralików jest to, że są one gotowym materiałem do wykonania konkretnego przedmiotu. Kilkanaście koralików z zestawu umożliwi wykonanie np. ciekawej bransoletki. Każdy zestaw koralików jest inny, zaskakujący, zawierający ciekawe elementy o różnych kształtach. Zaopatrując się w taki zestaw, można kreować dowolne przedmioty - każdy z nich będzie jedyny w swoim rodzaju. Paczki koralików to przede wszystkim gwarancja różnorodności i bardzo wysokiej jakości.

--- czytaj więcej ---

Koraliki w zestawach - feeria barw

Zestawy do robienia biżuterii obejmują takie koraliki jak np. koraliki z filcu, koraliki cloisonne, koraliki szklane lampwork, koraliki porcelanowe, koraliki w ramkach, bardzo efektowne koraliki dmuchane oraz koraliki powlekane w kształcie diamentów. Koraliki są kolorowe, dzięki czemu każdy przedmiot z nich zrobiony będzie wyjątkowy i indywidualny. Koraliki szklane lampwork wspaniale prezentują się w formie naszyjnika. Podobnie jest z koralikami dmuchanymi, które są niezwykle lekkie i sprawiają wrażenie bardzo delikatnych. Koraliki w ramkach są doskonałe do wykonania biżuterii w iście "kosmicznym" stylu. Filcowe koraliki lub koraliki porcelanowe to zestawy idealnie nadające się do tego, by stworzyć z nich biżuterię na prezent np. na Dzień Matki lub imieniny babci. Każda obdarowana osoba z pewnością doceni inwencję twórczą oraz pracę i poświęcony czas. Koraliki typu cloisonne formą i kształtem nawiązują do modnej biżuterii z przełomu XIX i XX wieku. Doskonale będą pasować do klasycznych ubrań, takich jak np. żakiet i biała bluzka. Koraliki kule to lekkie plastikowe kulki pokryte ręcznie wykonanym wełnianym poszyciem. Mogą stanowić dobry dodatek do luźnej i niezobowiązującej stylizacji na co dzień.

Zestawy zawieszek - naszyjnik pełen ozdób

Zawieszki w zestawach to ciekawe komplety, obok których nie da się przejść obojętnie. Zawieszki fimo zostały zrobione z termoutwardzalnej masy i ozdobione maleńkimi cyrkoniami. Ich kwiatowe wzory staną się głównym elementem każdego naszyjnika. Zawieszki te również pięknie będą wyglądać w bransoletce z rzemyków. Zawieszki materiałowe to niepowtarzalne wzory o kształtach roślin i zwierzątek. Posłużą jako elementy biżuterii dla małej elegantki lub drobiazgi, o które można uzupełnić zawieszkę do telefonu lub breloczek. Zestaw z zawieszkami tego typu to niespodzianka, ponieważ zawiera on losowo wybrane sztuki. Zestawy z zawieszkami kryształowymi mają srebrną oprawę, dzięki czemu umożliwią wykonanie eleganckich biżuteryjnych kompletów. Zawieszki te dobrze odbijają światło i pięknie się mienią.