Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Matubo - SuperDuo, SuperUno

Koraliki Matubo to koraliki czeskie znane na całym świecie. Cechuje je wysoka jakość, piękne kolory i przystępna cena. Ich najbardziej znany rodzaj to koraliki z dwoma otworami - jak koraliki SuperDuo. Dzięki temu są szczególnie polecane do tworzenia biżuterii płaskiej. Taka biżuteria pozwala na popuszczenie wodzy fantazji i połączenie koralików pochodzących z różnych gam kolorystycznych. 

Koraliki Matubo SuperDuo sprawdzą się świetnie nie tylko do bransoletek i naszyjników, ale również przy tworzeniu kolczyków handmade.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kolorów i ciekawych efektów wizualnych. Sprzedajemy koraliki Matubo SuperDuo w pełnej gamie kolorystycznej (od bieli, przez jaskrawą żółć i czerwień do klasycznej czerni). Dodatkowo, koraliki wzbogacone są ciekawymi efektami takimi jak perłowy połysk, transparentność lub połączenie odcieni neonowych z pastelowymi. Oferujemy koraliki Matubo w paczkach hurtowych i detalicznych. 

W naszym sklepie z koralikami online znajdziesz też inne koraliki Matubo. Takie jak koraliki Matubo SuperUno, koraliki Matubo Rulla, czy koraliki Matubo Wheel.

Zamawiając koralki matubo warto także pomyśleć o półfabrykatach jubilerskich (żyłki, druciki i elementy kolczyków, a także zapięcia) i specjalistycznych narzędziach do biżuterii, które ułatwią pracę na każdą sztuką biżuterii. Koraliki i praca z nimi to świetna zabawa dla każdego, kto lubi kreatywne zajęcia. Mnogość wzorów, jakie można wyczarować z tych koralików jest naprawdę ogromna, a inspiracją może być przyroda lub geometria. Wystarczy puścić wodze wyobraźni lub wspomóc się wzorami z Internetu, np. z naszego kursu biżuterii online. Dobra zabawa, sukces i satysfakcja z włożonej pracy są gwarantowane. Zabawa z koralikami to przygoda z własną wyobraźnią i możliwość odkrycia zupełnie nowego talentu.

--- czytaj więcej ---
koraliki Matubo®

Koraliki twin - pomysły na piękną biżuterię

Istnieje wiele sposobów tworzenia unikalnej biżuterii z koralików. Koraliki twin cechują się tym, że są owalne, lekko wypukłe i posiadają dwie dziurki, umieszczone jedna nad drugą. Daje to wiele możliwości zaaranżowania tych koralików zarówno na płasko, jak i w pionie, dzięki czemu można osiągnąć niebywałe efekty. Przykładem mogą być zupełnie płaskie elementy biżuterii, takie jak kolczyki lub naszyjniki. Ale z tego typu koralików można wykonać też efektowne broszki o kształtach kwiatów lub zwierząt. Motyl, kwiat o płatkach do złudzenia przypominających naturalne, biało-czarny kotek lub inny dowolny motyw to świetna ozdoba także dla małej dziewczynki. Broszki w tym stylu sprawdzą się w luźnej niezobowiązującej stylizacji.

Koraliki superduo - genialne bransoletki i wyjątkowe kolczyki

Dzięki zastosowaniu koralików superduo można wykreować naprawdę piękną i elegancką biżuterię. Koraliki te doskonale prezentują się w przestrzennych kolczykach w kształcie kulek. Można je połączyć ze sobą tak, aby uzyskać element biżuterii w wielu kolorach, lub w taki sposób, aby powstały drobiazgi eleganckie i stonowane, pasujące do poważnej kreacji lub stroju do pracy. Koraliki superduo znajdą także zastosowanie w bransoletkach. Dzięki wykorzystaniu ich można na przykład utworzyć zwarty splot w jednym lub kilku kolorach. Wówczas powstanie bransoletka przypominająca nieco metalowy pasek od zegarka. Można także budować z koralików superduo geometryczne elementy, oddzielając je od siebie większymi koralikami o innych kształtach. Także w przypadku tych koralików możliwe jest stworzenie płaskich kwiatowych elementów i włączenie ich do powstającej bransoletki. Taka biżuteria to doskonały pomysł na prezent. Jest elegancka, ponadczasowa i bardzo efektowna. Bransoletki wykonane z tego rodzaju koralików będą cieszyły ich właścicielkę przez wiele lat.