Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Korale i koraliki z masy perłowej wielobarwnej.

Masa perłowa to materiał od lat wykorzystywany w celach zdobniczych. Ze względu na piękny połysk i łatwość obróbki jest bardzo popularny w produkcji biżuterii.

Koraliki z masy perłowej należą do produktów bardzo lubianych przez pasjonatki tworzenia biżuterii własnoręcznie. Dzięki podatności na barwienie koraliki z masy perłowej mogą zostać pokryte niesamowitymi wzorami. Połączenie kilku kolorów pozwalające na wizualizację kosmosu, błękitnych fal i nieba to tylko niektóre z możliwości, jakie daje barwienie koralików. Na naszych wielobarwnych koralikach z masy perłowej znajdują się nawet takie skomplikowane wzory jak kwiaty anturium i bratki. Efekt jest naprawdę bajeczny! Niesamowity połysk i głębia kolorów jakie oferują te koraliki są trudne do znalezienia gdziekolwiek indziej.

Wielobarwne bryłki, monety i owale z masy perłowej pozwalają na stworzenie pięknych kolczyków, naszyjników i bransoletek. Jeśli lubisz przepych i feerię barw, dobrym pomysłem byłoby stworzenie bransoletki lub naszyjnika z kilku kolorów koralików i zestawienie ich razem. 

 

--- czytaj więcej ---