Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki kule Millefiori

Koraliki millefiori to oryginalne i niezwykle interesujące szklane elementy ozdobne do produkcji biżuterii. Są wykonane ze szkła mozaikowego, co zapewnia im ciekawe efekty kolorystyczne. Znajdują się na nich piękne wzory kwiatków, gwiazdek i innych kształtów, które zostały idealnie stopione z pozostałym szkłem, tworząc cudowną mozaikę barw. 

Koraliki millefiori są dostępne w wielu różnych kolorach: białym, błękitnym, ametystowym, a także ciemnym takim jak klasyczna czerń. Ze względu na specyfikę produkcji polegającej na wtapianiu w szkło fragmentów szkła mozaikowego, każdy koralik jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Biżuteria zrobiona z użyciem koralików millefiori jest więc oryginalna i nie do podrobienia.

W naszym sklepie można znaleźć koraliki w wielu różnych kształtach: kule, kostki, pałeczki, pastylki i prostokąty. Sprzedajemy również koraliki w nieregularnych formach takich jak kamyczki. Wybierać możesz także spośród wielu rozmiarów od 4 mm do 23 mm x 18 mm. 

 

--- czytaj więcej ---