Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Fire Polished. Szklane koraliki czeskie

Koraliki czeskie Fire Polished to wyjątkowe, szklane elementy o niesamowitej głębi kolorów i fantazyjnych kształtach. Mają wyrazisty, dokładny szlif i są bardzo wytrzymałe. Szeroki wybór tych szklanych koralików pozwala na wiele różnych zastosowań w tworzeniu biżuterii handmade i innych ozdób.

Koraliki bicones 11x 11 mm są idealne jako główny element ozdobny w długich kolczykach. Możesz wybrać koraliki w jednym, neutralnym kolorze takim jak bursztyn lub czerń, ale jeśli wolisz nietypowe rozwiązania, wybierz koraliki dwukolorowe np. będące połączeniem czerni i srebra.

W kolczykach świetnie sprawdzą się także koraliki bols i donuts dostępne w wielu różnych rozmiarach od 5 mm do 10 mm. W przypadku tych pierwszych warto zwrócić uwagę na koraliki w mlecznych odcieniach milky violet i milky light violet. Obok ozdób w tak oryginalnych barwach nikt nie przejdzie obojętnie.

Do tworzenia bransoletek najlepiej nadają się koraliki roller, round i turbines. Jeśli lubisz delikatne ozdoby, okrągłe koraliki round na pewno przypadną Ci do gustu. Te elementy należą do najmniejszych w ofercie koralików Fire Polished. Niektóre z nich mają tylko 2 mm!

 

--- czytaj więcej ---
Fire Polished