Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Fire Polished. Szklane koraliki czeskie. Kule - round

Koraliki czeskie fire polished cechują się głębią kolorów, pięknym szlifem i dużą wytrzymałością. Choć w naszym sklepie znajdziesz wiele koralików fire polished w różnych kształtach, największy wybór oferuje dział „round”. 

Koraliki okrągłe należą do najpopularniejszych kształtów koralików fire polished dostępnych u nas. Wynika to z łatwości pracy z nimi i dużych możliwości zestawienia ich z innymi elementami i półfabrykatami do tworzenia biżuterii. Te najdrobniejsze (2 mm – 4 mm) najczęściej stosowane są w delikatnych bransoletkach. Większe koraliki (do 14 mm) używane są w bogato zdobionych naszyjnikach i kolczykach.

Oferujemy koraliki w jasnych kolorach (white matt i crystal), soczystej zieleni (emerald), hipnotyzujących odcieniach fioletu (amethyst i milky biolet) i wielu innych barwach. U nas znajdziesz także koraliki z niesamowitym efektem zorzy polarnej aurora borealis np. round beads amber orange ab i round beads dark cashmere ab. Koraliki prezentują się doskonale zarówno same, jak i w połączeniu z kamieniami ozdobnymi. 

 

--- czytaj więcej ---
round

Koraliki Fire Polish

To popularne czeskie koraliki fasetowane ze szkła, mają piękne szlify i unikalne kolory. Każdy z nich ma ciekawą powłokę i kolor, a szlif nadaje wygląd i ciekawe odcięcia kolorów. Najpopularniejsze z nich to Fire Polish 3mm, oraz Fire Polish 4mm. Wszystkie są produkowane w Czechach.

Koraliki Fire Polish idealne łączą się z innymi koralikami czeskimi, lub koralikami Toho. Dobrze jest je wykorzystać razem z półfabrykatami do biżuterii