Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki plastikowe - korale z plastiku

Koraliki plastikowe to lekkie, wygodne w użyciu i tanie elementy do wyrobu biżuterii. Można stworzyć z nich ciekawe i niebanalne bransoletki, kolczyki i naszyjniki. Co więcej, stworzenie biżuterii z koralików plastikowych nie będzie kosztowało fortuny. W naszej ofercie znajdziesz koraliki akrylowe diamentowane o pięknym połysku, koraliki okrągłe i w kształcie łezki. Wyboru możesz dokonać między koralikami plastikowymi we wszystkich kolorach tęczy.

Szczególnie intensywne kolory mają koraliki plastikowe miracle, z których stworzysz piękne bransoletki i kolczyki o mocnych, soczystych barwach. Gorąco zachęcamy też do obejrzenia koralików lodowych i srebrnych. Zarówno przezroczyste koraliki lodowe jak i srebrne koraliki plastikowe będą doskonałą bazą dla eleganckiej biżuterii na wieczorne wyjście.

Jeśli nudzą Cię powtarzające się wzory i kolory koralików, zerknij do działu „wyszukane”. Znajdziesz tutaj koraliki plastikowe z oryginalnym zdobieniem, dwukolorowe lub jedynie przełamane delikatną linią w innym kolorze.

--- czytaj więcej ---
koraliki akrylowe i plastikowe

Koraliki plastikowe - nieograniczona pasja tworzenia

Korale plastikowe dają możliwość kreowania zaskakujących pod względem formy zestawów biżuterii. Kategoria ta obejmuje koraliki takie jak np. perełki plastikowe, koraliki kolorowe, przeźroczyste i połyskujące, wielobarwne i w różnych kształtach. Są koraliki o gładkiej powierzchni i takie, które wyglądem przypominają wyszlifowany diament. Co można z nich wyczarować? Wszystko, czego się chce. Plastikowe elementy łatwo dają się nawlekać na żyłki, druciki lub inne półfabrykaty jubilerskie. Przeźroczyste koraliki o płynnych krawędziach to dodatek idealny, ponieważ będzie pasował, zarówno do służbowej stylizacji składającej się z żakietu, białej bluzki i spodni w kant, jak również do codziennej sukienki czy pastelowego sweterka. Biżuteria wykonana z koralików przypominających diamenty (małe koraliki, jak i dłuższe łezki) połączonych ze srebrnymi elementami ozdobi strój o nieco buntowniczym charakterze. Koraliki z tej grupy występują w bardzo wielu kolorach. Pozwala to na wykonywanie jednolitych kompletów biżuterii lub naszyjników i bransoletek we wszystkich kolorach tęczy.

Efektowna biżuteria z plastikowych koralików

Koraliki z plastiku pozwolą na stworzenie eleganckich zestawów. Warto bliżej przyjrzeć się elementom z grupy koralików wyszukanych. Łączą one w sobie jednolity kolor i rozchodzące się jak konary drzewa ozdobne, złote, nieregularne kreseczki. Można zrobić z nich bardzo efektowną biżuterię, która stanie się ozdobą np. wieczorowego stroju. Duży wybór kolorów pozwala na zestawianie ze sobą różnych barw - turkusowy z różowym stworzą lekkie, pełne energii połączenie, zaś brąz i czerwień umożliwią zrobienie np. naszyjnika i bransoletki o bardzo stonowanym charakterze. Biżuterię można nosić zgodnie z nastrojem, porą roku etc.