Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Korale i koraliki masa perłowa

Koraliki masa perłowa – koraliki wykonane z masy perłowej należą do najbardziej cenionych koralików naturalnych do wyrobu biżuterii. Masa perłowa wytwarzana jest w muszlach perłopławów i innych małżów hodowanych dla pereł. Ten szlachetny materiał już od XVI wieku jest stosowany w Europie do wyrobu ozdób i elementów dekoracyjnych. Najpopularniejszy jest jednak w biżuterii.

W naszej ofercie znajdują się koraliki z masy perłowej w najpopularniejszych jasnych kolorach takich jak biały i srebrzysty, ale również mniej typowych barwach: brązowym, ametystowym i zielonym. Proponujemy koraliki jednobarwne i wielobarwne w prostych kształtach takich jak baryłki, kule, prostokąty, kwadraty i kule oraz fantazyjnych formach takich jak pazurki, fasolki, listki i łezki.

Wielką popularnością cieszą się u nas gotowe zawieszki z masy perłowej. Pozwalają na stworzenie niewielkim nakładem pracy pięknych, eleganckich kolczyków i naszyjników. Proponujemy zawieszki w kształcie kół, gwiazdek, księżyców, rybek i w innych ciekawych formach.

--- czytaj więcej ---
koraliki masa perłowa

Unikalne jednobarwne detale z masy perłowej

Masa perłowa do wyrobu biżuterii dostępna jest w postaci niewielkich elementów o zróżnicowanych rozmiarach i kształtach. W naszym kształcie można znaleźć zarówno jednobarwne elementy z masy perłowej, jak i efektowne wielobarwne detale urzekające zachwycającymi zestawieniami kolorów. Bardzo szlachetnie prezentują się jednobarwne owale, i subtelne łezki o zaokrąglonym kształcie, z których kunszt jubilerski będzie w stanie stworzyć delikatne i niesamowicie kobiece bransoletki z masy perłowej, kolczyki lub eleganckie naszyjniki. Bogata gama barwna prezentowanych perłowych bryłek o naturalnej nieregularnej formie czyni koraliki z masy perłowej idealnym tworzywem do wykreowania szlachetnej biżuterii wyróżniającej się nieszablonowym wzornictwem i fantazją. Jednobarwne kule, smukłe i eleganckie listki oraz pazurki, które można dowolnie ze sobą komponować, dostarczają projektantom natchnienia, dzięki któremu powstają niepowtarzalne korale z masy perłowej oraz wisiorki o niebanalnym wdzięku.

Wielobarwne akcesoria jubilerskie z masy perłowej

Do najbardziej popularnych elementów z masy perłowej należą jednak efektowne akcesoria wielobarwne, o oszałamiających feerią kolorów deseniach i wzorach, podkreślających unikalny styl ręcznie wykonanej biżuterii. Dostępne są nie tylko jako drobne, podłużne kamyczki, koła czy strzałki, ale także efektowne, stosunkowo duże formy, zachwycające nowoczesną geometryczną prostotą, takie jak kwadraty i prostokąty. Prawdziwą ucztą dla oka są efektowne wielokolorowe bryłki nakrapiane, a także tęczowe i decopauge, które wśród miłośników oryginalnej biżuterii stanowią absolutny hit od kilku sezonów. Zestawiając je z fantazyjnie malowanymi zawieszkami o różnych kształtach (gwiazdek, kwiatów czy rybek) oraz w połączeniu z naszymi półfabrykatami jubilerskimi można z nich stworzyć prawdziwe jubilerskie arcydzieła.