Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Końcówki, łapaczki i zaciski ze srebra 925

By móc rozpocząć pracę nad biżuterią DIY, należy zaopatrzyć się w kilka najpotrzebniejszych rzeczy. Między innymi w końcówki, łapaczki i zaciski. Najlepiej gdy są one wykonane ze srebra, ponieważ to materiał popularny w tworzeniu biżuterii.

--- czytaj więcej ---

Końcówki srebrne

Końcówki ze srebra wykorzystujemy do łączenia z rzemieniem, sznurkami dzięki czemu możemy zrobić naszyjnik, bransoletkę lub zapięcie z srebra.

Łapaczki srebrne

Są bardzo popularne gdyż łączymy je z linką, czy drutem srebrnym razem z kuleczką zaciskową. Dzięki temu linka się nie przemieszcza i można stworzyć zapięcie. 

Zaciski srebrne

Zaciski pełnią podobną funkcję jak łapaczki srebrne, natomiast głównie wykorzystujemy je do rzemienia.

Biżuteria handmade ze srebra

Dziś wiele osób decyduje się na to, by wykonywać biżuterię handmade. Daje to nie tylko niezwykłą satysfakcję na poziomie samego tworzenia, ale także i sporą oszczędność. Kupując koraliki szklane i półfabrykaty do wyboru biżuterii, zapłacimy stosunkowo niewiele. Możemy natomiast stworzyć coś, co idealnie wpisze się w nasz gust.

Srebro jest popularnym materiałem, wykorzystywanym do robienia biżuterii. Nawet jeśli po pewnym czasie nieco sczarnieje, bez trudu jesteśmy w stanie je oczyścić. Sprzedawane elementy w tej kategori jak końcówki są niezbędne do tworzenia biżuterii z koralików. Bardzo często rękodzieło kojarzy nam się z półproduktami do biżuterii. Oczywiście srebro próby 925 jest najwyższej jakości, dlatego taka biżuteria nadaje się nawet na prezent. Końcówki do bransoletek z koralików można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Tak samo jak inne półfabrykaty. By stworzyć idealne zapięcie, końcówki, łapaczki i zaciski do bransoletek, muszą być dobrej jakości. Takie właśnie są te wykonane ze srebra. Gwarantują nie tylko dobrą jakość, ale i zachowanie bransoletki w dobrym stanie przez lata.

DIY jest dziś bardzo modne. Dlatego kupując takie zaciski i koraliki najtaniej w naszym sklepie, można rozpocząć świetną przygodę z rękodziełem. Jeśli mamy już takie podstawowe elementy naszej biżuterii, warto dokupić inne półprodukty. Przydać nam się mogą koraliki czeskie czy też naturalne. Dziś modne są także chwosty, z którymi tworzy się przepiękne kolczyki. Bransoletki z koralików modne są od lat i świetnie pasują do każdej stylizacji. Koraliki najtaniej kupimy oczywiście poprzez internet, podobnie jak potrzebne nam końcówki. Półprodukty do biżuterii warto wybierać zróżnicowane, by nasza biżuteria mogła być naprawdę nietuzinkowa.